Bal 29, 2014

VERSLUMO IDĖJOS RENGINYJE „VERSLAS VEŽA“

Balandžio 15 dieną Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti „Verslas veža" renginyje.
Renginio dalyvius pasveikino Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Kurlavičius ir Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė. Renginyje savo sėkmės istoriją papasakojo ir patirtimi dalinosi Paulius Egidijus Kovas, derybų konsultantas, buriuotojas, Tūkstantmečio Odisėjos XI etapo jachtos „Ambersail" kapitonas ir idėjos bendraautorius, įmonės UAB „Danspin" direktorius Rosvaldas Kunickas bei dainininkas Jurgis Didžiulis.

Įspūdingą renginį „Verslas veža" vainikavo azoto šou, ir jaunųjų fizikų originaliai pagamintos vaišės. Mūsų mokyklos mokiniai turėjo puikią galimybę sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą, patys sukurti savo verslo idėją ir ją pristatyti.

Karjeros koordinatore Vaida Urbonaitė