Bal 24, 2014

Studentų fizikų eksperimentai sužavėjo mokinius

Šaunus susitikimas su Kauno Technologijos universiteto priėmimo organizavimo vadove Rūta Ivaškiene ir universiteto studentais įvyko balandžio 23 d. dieną  Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykloje-daugiafunkciame centre.
Net dvi valandas 7-10 klasių mokiniai susidomėję klausėsi, patys galėjo susipažinti ir išbandyti naujausias fizikos mokslų technologijas bei jų taikymą praktikoje. Universiteto studentai  surengė tikrą šou, demonstravo įvairius eksperimentus, sukeldami rūką, sprogimus, įvairių formų debesis. Moksleiviai galėjo pajusti, kas yra fizika, vieniems tokia bauginanti, o kitiems – net labai patraukli. Mokinių nuomonė buvo vieninga: “Buvo labai įdomu! Daugiau tokių susitikimų!”

K. koordinatorė Vaida Urbonaitė