Grd 24, 2019

Mokinių projektas Nepriklausomybės kovų ir Lietuvos kariuomenės istorijos šimtmečiui

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras 2019 m. vasarį paskelbė projektą „Lietuvos kariuomenė Lietuvos valstybės gyvenime – nuo 1918-ųjų iki dabarties“. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos – daugiafunkcio centro tikybos mokytoja s. Regina Teresiutė pakvietė mokinius šiame projekte dalyvauti.
Projekte sutiko dalyvauti šios mokyklos šauliai. 2019 metų lapkričio 06 dieną penki mokiniai: Diana Brazaitė, Darius Musteika, Irmantas Žikaras, Marius Kuzminskas, Dovydas Valinčius ir tikybos mokytoja s. Regina Teresiutė buvo pakviesti į Vilnių, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją ir apdovanoti Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro partnerių įsteigtomis dovanomis, padėkos raštais bei galimybe susipažinti su karo akademija.

Tikybos mokytoja s. Regina Teresiutė