Spa 24, 2019

Moliūgų šventė

Spalio 23 d. Žaiginio P. Šivickio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai tikriausiai prisimins dar ilgai... O kas tokio ypatingo čia vyko? Ogi moliūgų šventė. Nuo ankstaus ryto mokyklos koridoriuose šurmuliavo raganos, skeletai ir kitos pabaisos.

Visą trečiadienio dieną gaubė siaubas ir mistika. Šią dieną ir pamokos ne visos buvo tokios, kaip visada. Anglų kalbos pamokų metu mokiniai gilinosi į Helovyno šventės atsiradimo istoriją, klausėsi įvairių legendų apie moliūgus ir apie laužus, atliko užduotis žinioms gilinti. O po pamokų vyko renginys skirtas apdovanoti geriausius. Buvo apdovanoti išradingiausiai papuošti moliūgai ir baisiausiai atrodančios pabaisos. Taip pat tikrinome mokinių žinias. Uždavėme klausimus apie Helovyno šventę, o teisingai atsakiusius apdovanojome saldainiais. Koks gi Helovynas be „pokšto arba saldainio“?

Renginio pabaigą vainikavo juokingas žaidimas – išrinkome tris komandas po tris asmenis, davėme komandoms po tris ritinėlius tualetinio popieriaus. Du komandos nariai turėjo apvynioti trečiąjį popieriumi. Apvyniotas asmuo – mumija – turėjo pereiti koridoriumi taip, kad nenukristų jo „tvarsčiai“. Visas koridorius skambėjo mokinių juoku.

Šis renginys atnešė daug džiaugsmo į mokinių širdis, kadangi tai buvo pirmas kartas, kai mokiniai galėjo išreikšti savo fantaziją kostiumais. Dėkojame dalyviams ir jų tėveliams už tokius gražius moliūgus.