Spa 21, 2019

Mokytojų diena

Spalio 3 dieną mokykloje-daugiafunkciame centre linksmai ir šventiškai paminėta gražiausia rudens šventė - Tarptautinė mokytojų diena.

Nuo ankstaus ryto susibūrę 9 klasės mokiniai mokytojus sveikino nuoširdžiais ir šiltais sveikinimo žodžiais, dėkojo už nelengvą, bet labai prasmingą darbą. Viskas prasidėjo nuo supažindinimo su dienos veikla ir pamokų pokyčių pristatymo. Buvo teikiamos Obuolio nominacijos mokytojams už jų geriausias savybes: „Darbščioji bitelė“, „Rūpintojėlė“, „Humoristas“, „Geležiniai nervai“ ir dar daug kitų.

Ši diena buvo ypatinga ne tik mokytojams, bet ir 9 klasės mokiniams. Jie turėjo išskirtinę galimybę pasijausti mokytojais ir vesti antrą, trečią bei ketvirtą pamokas. Tuo metu pedagogai buvo pakviesti į technologijų pamoką. Netradicinę pamoką vedė mama Laima Musteikienė, mokiusi mokytojus kurti paveikslus iš vilnos. Pamokos metu mokytojų veiduose netrūko plačių šypsenų, linksmų ir nesibaigiančių pokalbių, skardaus juoko, o atlikti darbai stebino savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu.

Mokytojus pradžiugino rudens puokščių-kompozicijų paroda ,,Tau, mokytojau”. Mokiniai ir jų tėveliai kruopščiai rinko gamtinę medžiagą, skynė paskutines darželiuose žydinčias gėles ir komponavo dėkingumo puokštes mokytojams. Kita dovana mokytojams- devintokų sukurtas stendas ,,Linkėjimų medis”. Kiekvienas mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenės narys galėjo užrašyti padėkos žodžius ir linkėjimus mokytojams. Mokytojų diena patiko ir paliko daug įspūdžių mokiniams, tikriesiems ir netradiciniams mokytojams. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie dienos renginių organizavimo ir geros nuotaikos kūrimo.

Kiekvienam iš Jūsų, mielieji mokytojai, linkime tikėjimo, tobulėjimo, pripažinimo, gerumo, išminties, kūrybiškumo, džiaugsmo. O per Jus visa tai patirs ir Jūsų mokiniai.

9 klasės mokiniai ir jų auklėtoja Dovilė Žalienė