Spa 1, 2019

Europos kalbų dienos 2019 minėjimas Žaiginio P. Šivickio mokykloje-daugiafunkciame centre

Europos kalbų diena Europos Sąjungoje švenčiama šventė, skirta Europos Sąjungos kalboms. Šiai dienai švęsti organizuojami įvairūs renginiai. Progos paminėti tokią šventę nepraleido ir mūsų mokyklos mokiniai.

Rugsėjo 26 dieną visų klasių mokiniai atskleidė savo požiūrį į kalbas per meną: koridoriuje buvo ištiestas baltas popieriaus ritinėlis, ant kurio mokiniai išliejo savo širdis dažų pavidalu. Kiekviena klasė iš anksto išsirinko sau labiausiai patinkančią Europos Sąjungos šalį ir pašnibždomis projektavo, dalinosi idėjomis ir skirstėsi darbais. Lemiamą akimirką darbai vyko ypač sklandžiai, o galutinis rezultatas džiugina mokinių ir mokytojų akis mokyklos antro aukšto koridoriuje.