Rgs 19, 2019

Mokslo ir žinių diena

Pradėti naujuosius 2019-2020 mokslo metus rugsėjo 2 d. visa  Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė susirinko  Žaiginio Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje, kur Šv. Mišias šia proga aukojo parapijos kunigas Darius Vasiliauskas. Vėliau visi rinkosi mokyklos kieme.

Šventės pradžioje šauliai iškėlė Lietuvos vėliavą, mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenės nariai iškilmingai sugiedojo Lietuvos valstybės himną. Mokyklos direktorė Rita Šilvienė pasveikino visus susirinkusiuosius su Mokslo ir žinių diena ir palinkėjo mokiniams gerų mokslo metų, įgyti kuo daugiau žinių, pirmokams – nepatirtų įspūdžių,  mokytojams – kūrybiškumo, tėveliams – džiugesio ir pasididžiavimo savo vaikais. Sėkmingų, darbingų ir gerų mokslo metų visiems linkėjo Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas. Pakiliai nusiteikusių mokinių, tėvelių bei mokytojų veiduose švietė šypsenos. Šventėje netrūko linkėjimų, eilėraščių posmų, puikios nuotaikos. Pirmokėlius nudžiugino devintokai įteikdami simbolines dovanėles. Šventinės akimirkos prabėgo greitai. Skambant varpeliui į savo klasę pirmieji buvo išlydėti pirmos klasės mokiniai. Apdovanoję mokytojus gėlėmis į savo pirmąją pamoką rinkosi ir kiti mokyklos mokiniai.

Nuo šių metų rugsėjo 1 dienos mokykloje-daugiafunkciame centre veikia ikimokyklinio ugdymo grupė, kurią lankys 3–5 metų vaikučiai iš Žaiginio miestelio ir aplinkinių kaimelių.

Kartu su mokykliniu skambučiu prasideda ir nesibaigiantys atradimai, painios mįslės ir netikėti atsakymai. Tai asmenybės tobulėjimo metas. Tegul šį gražiausia rudens šventė įkvėps visus naujiems siekiams ir pažadins mumyse atradimo, pažinimo ir tobulėjimo džiaugsmą!

Devintokai