Bir 20, 2019

Padūkusi „Vasarėlė”

Birželio 10-14 dienomis Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkciniame centre vyko vaikų vasaros stovykla “Vasarėlė”. Stovyklautojai   lankėsi UAB Šiaulių spaustuvėje, susipažino su spaudos darbais, poligrafijos ypatumais, maketavimu, knygų įrišimu, pospaustuviniais darbais.
Vykome su Šiluvos stovyklautojais į Akstinų kaimo bendruomenę, aplankėme generolo J. Žemaičio- Vytauto tėviškę, Laisvės kovų memorialą, dalyvavome draugiškose sportinėse varžybose. Sekančią dieną keliavome į “Curiocity” daugiafunkcį miestą, lankėmės 12-oje pažinimo erdvių, išbandėme integruotas žaidybines edukacines veiklas bei aktyvias pramogas, susipažinome su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis. Paskutinę stovyklos dieną žaidėme mini futbolą, tinklinį, valgydami ledus pasidalinome  patirtais įspūdžiais. Padūkusi stovykla „Vasarėlė“ baigėsi, prasidėjo tikra vasara.

Pradinių klasių mokytojos