Geg 28, 2019

EKSKURSIJA Į EDUKACINĮ CENTRĄ "CURIOCITY"

Gegužės 24 dieną  3-4 klasių mokiniai lankėsi Kaune esančiame edukaciniame pramogų centre vaikams – „CURIOCITY‘‘ – miestas smalsiems vaikams.

Vaikai susipažinę su 12 pažinimo erdvių ir taisyklėmis, pasirinko labiausiai jiems patikusias  veiklas. Muzikos erdvėje grojo įvairiais muzikos instrumentais, kūrė melodijas. Spalvų erdvėje išbandė spalvų maišymą, apžiūrėjo kaip mato pasaulį įvairūs pasaulio gyviai. Gamtos pažinimo erdvėje visus sužavėjo žaibus saugantis rutulys ir kitos gamtos jėgos. Labiausiai visi norėjo būti gydytojais. Čia ne tik žaidė, bet ir sužinojo apie žmogaus kūną, sveikatą. Taip pat vaikai pabuvo statybininkais, ugniagesiais, policininkais, ūkininkais. Labai greitai prabėgo dvi valandos.

Esame labai dėkingi mokyklos direktorei, kad ji suteikė mums galimybę nuvykti į tokį įspūdingą pažinimo centrą, Vytautės močiutei už pagalbą kelionėje.

3-4 klasių mokytoja Rasa Kriaučiūnienė