sl3.png sl2.png sl1.png
Naujienos
Geg 24, 2019

ŠEIMŲ DIENA ŽAIGINYJE

 
Kai pavasaris pradeda puošti medžius,
 pasirodo pirmieji gėlių žiedai.
Saulutė vis ilgiau žvelgia į bundančią žemę.
Ateina gražiausia šventė - Šeimos diena.
 

Tradiciškai gegužės mėnesį Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykloje-daugiafunkciame centre švenčiama Šeimų diena. Gegužės 17 dieną tėvelius, senelius ir kitus šeimos narius su šypsena pasitiko mokyklos -  daugiafunkcio centro mokiniai, kiekvienam prisegdami Šeimų dienos emblemą su dienos programa.

Šventiniame koncerte tėveliai gėrėjosi savo vaikų pasirodymais, buvo drauge ir sudalyvavo bendrose veiklose. Šiltą renginio dvasią kūrė Mokinių tarybos atstovės Greta ir Erika, skambėjo nuoširdūs žodžiai, dainos, šokiai ir šypsenos. Mokyklos direktorė Rita Šilvienė paskelbė „Sveikatos mugę“ atidaryta ir pakvietė aktyviai dalyvauti visose veiklose. Šventė prasidėjo „Basų kojelių tako“ atidarymu ir maratonu „Kartų bėgimas kartu“. Daug gerų emocijų suteikė dailės ir technologijų mokytojos Rasos kvietimas piešti ant vandens, linksmosios estafetės, baudų, tritaškių ir šaškių žaidimų turnyrai. „Sveikatos arbatinėje“ mėgavomės aromatinga Žaiginio apylinkių žolelių arbata, nuo kasdienybės rūpesčių slėpėmės „Kvapų ir garsų terapijos“ seansuose. „Sveikatos  ABC mokyklėlėje“ visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Virginija Mažeikienė matavo spaudimą, tikrino cukraus ir cholesterolio kiekį kraujyje, konsultavo ligų prevencijos klausimais. Mokinių tarybos prezidentės Skaistės ir jos pavaduotojos Dianos suorganizuotame konkurse „Kas gudresnis už penktoką?“ tikrinomės žinias...Susibūrę drauge, bendraudami paprastai ir lengvai, įdomiai praleidome laiką.
 
„Viskas, kas gera ir gražu – greitai baigiasi. Saugokite ir branginkite šias akimirkas, mylėkite ir  saugokite vieni kitus“- skambant šiems mokyklos direktorės žodžiams tėveliams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės. Šventę vainikavo bendri pietūs su kareiviška koše.
                                                                                       
Socialinė pedagogė Vilma Daujotaitė