Kov 28, 2019

Diktanto diena

Kovo 5 d. mokykloje buvo organizuojama Diktanto diena. Diktantai buvo rašomi koncentrais: 1-2 kl., 3-4 kl, 5-6 kl., 7-8 kl., 9-10 kl. Kadangi LR Seimas 2019 metus paskelbė rašytojo Juozo Tumo-Vaižganto metais, todėl mokiniams buvo diktuojami Vaižganto tekstai.
Diktantus diktavo ir taisė mokytojos Edita Pocienė, Rasa Kriaučiūnienė, Rita Šilvienė, Daiva Eizintienė, Elena Dudoravičienė. Iš kiekvienos klasės buvo išrinkta po 1 geriausiai diktantą parašiusį mokinį. Raštingiausi mūsų mokyklos mokiniai: Tajus Veverskis – 1 kl., Vakarė Škadauskaitė – 2 kl., Nedas Rolandas Musteika – 3  kl., Vytautė Greičiutė- 4 kl., Indrė Petrokaitytė- 5 kl., Vida Teresė Dabžanskytė- 6 kl., Lukas Pocius - 7 kl., Skaistė Griciūtė- 8 kl. Šie mokiniai apdovanoti direktoriaus padėkomis.

Daiva Eizintienė, metodinės grupės pirmininkė