Kov 25, 2019

Šventėme Laimės dieną

Kovo 20 dieną mūsų mokykla – daugiafunkcis centras  prisijungė prie pasaulinės iniciatyvos ir paminėjo Laimės dieną. Mokyklos taryba, prisijungdama prie naujausios Lietuvos moksleivių sąjungos iniciatyvos, paskelbė Gerų žodžių mėnesį ir pakvietė visą mokyklos bendruomenę  dalintis geromis emocijomis, nešti draugiško bendravimo ir bendradarbiavimo svarbos idėją mokykloje.
Mokiniai visą dieną dalijo šypsenėles ir gerumo korteles, į kurias rašė palinkėjimus bendraklasiui, mokytojui ar mokyklos darbuotojui... Šia akcija ypač džiaugėsi mažieji mokinukai, rungtyniaudami vieni su kitais, kuris visgi  surinks daugiausia laimę skleidžiančių šypsenėlių ir gerumo kortelių. Minėdami gerų žodžių mėnesį, negailėjome vienas kitam gražių žodžių, palinkėjimų ir svarbiausia - visa tai dalinomės su kitais. Tikime, kad ši puiki mokinių iniciatyva bent vienai dienai palietė kiekvieną, sušildė geru žodžiu ir padarė laimingu net ir didžiausią paniurėlį.

Laimė - būti kartu. Laimė yra, tik duokime jai kelią. Būkite laimingi!

Mokyklos prezidentė Skaistė Griciūtė