sl3.png sl2.png sl1.png
Naujienos
Vas 19, 2019

ŠIRDIES RITMU 2019

Vasario 14-ąją Kauno arkivyskupija visus didelius ir mažus, jaunus ir pagyvenusius pakvietė kartu švęsti Šv. Valentino dieną KITAIP.  Jau 12 kartą į šį gražų renginį vyksta Žaiginio Pranciškaus Šivickio tikybos mokytoja s. Regina Teresiutė ir šios mokyklos jaunimas. Tai vakaras kuriame galime drauge švęsti MEILĘ ir dalytis patirtimis, į kokią gilią, nevienadienę bendrystę atveda tikra, nesavanaudiškai dovanojama ir apdovanojanti meilė.
 
ŠIRDIES RITMU - taip pavadinta šių metų Valentino diena KITAIP. Tik nesavanaudiška meilė pajėgia nuritinti akmenis nuo mūsų širdžių, tai dėl jos mūsų širdys gali suplakti gyviau ir smarkiau – suplakti vienu ritmu!
 
Šių metų renginyje savo širdies kalba – nuo būgnų ritmo iki romantiškų duetų ir liudijimų su visais dalijosi muzikos atlikėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių.  Visus, kurių širdys jaunos ir gyvos būgnų šou su Terl Bryant ir Martin Neil iš tiesų mūsų širdis privertė šokti vienu ritmu. Saulius Petreikis ir World orchestra pakvietė visus dainuoti kartu. Jis į Žalgirio arenos sceną užlipo kartu su daugiau nei 50 choristų ir 10 muzikantų. Koncertavo gerai žinomi duetai: Nerijaus bei Mildos Sadauskų duetas iš Vilniaus „Skafandras ir Drugelis“. Kristina Žaldokaitė, Valentino dienos KITAIP scenoje pasirodė kartu su savo broliu Rimantu Žaldoku. Scenoje matėme ir „Baltas Varnas“, tai keturios talentingos ir charizmatiškos asmenybės, kurias sujungė muzika. Šią Valentino dieną išgirdome  Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios vyskupo Mindaugo Sabučio ir jo šeimos liudijimą. Visų Lietuvos vyskupų vardu susirinkusius pasveikino vyskupas Darius Trijonis iš Vilniaus. Iš koncerto parsivežėme pačias geriausias akimirkas ir kupinas širdis meilės artimiesiems, draugams ir visai aplinkai. Tikimės, kad  įžiebta meilės ir gerumo ugnelė visus nuteiks geriems darbams
 
Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos - daugiafunkcio
centro tikybos mokytoja s. Regina Teresiutė