Sau 2, 2019

Kalėdų belaukiant

Adventas tai laukimas, laikas kuris leido visiems suprasti, kad brangiausios dovanos yra tos, kurios teikia žmogui atjautą, meilę ir viltį.

Gruodžio 17 d. keletas Žaiginio mokyklos mokinukų su tikybos mokytoja s. Regina aplankė Žaiginio parapijos vienišus ir ligonius. Jiems buvo dalijamos dovanėlės, palinkėta sveikatos ir gerų metų, pasakyta daug šiltų žodžių. Visi buvo džiugūs ir laimingi. Vieni, kad padarė gražų meilės darbą, kiti, kad nėra vieniši ir užmiršti.

Gruodžio 19 d. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos – daugiafunkcio centro tikybos mokytoja s. Regina Teresiutė visą mokyklos bendruomenę pakvietė į Advento popietę.  Popietės metu suvaidinta misterija „Kristaus gimimas“. Popietėje dalyvavęs parapijos kun. Darius Vasiliauskas palinkėjo gražių ir prasmingų švenčių.

Tikybos mokytoja s. Regina Teresiutė