Grd 21, 2018

GERUMO AKCIJA ,,PRADŽIUGINK KENČIANTĮ‘‘

Tai, ką aš galiu padaryti, tu to negali.
 Ką gali padaryti tu, aš negaliu to.
Bet kartu mes galime padaryti kažką tikrai gražaus.

Motina Teresė

Gruodžio 11 dieną tęsiant Advento laikotarpio kasmetinę tradiciją, Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai ir jų tikybos mokytoja s. Regina Teresiutė su Gerumo akcija ‚,Gerumas tavo ir mano rankose‘‘ lankėsi Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centre.
Gulinčius ligonius lankė jų kambariuose ir įteikė po kalėdaitį, pakalbino juos pralinksmino. Susirinkusiems dovanojo trumpą advento programėlę ,,Šv. Kalėdų belaukiant.‘‘ Kiekvienas pasigamino po žvakelę, pamatė kaip gimsta kalėdaitis (plotkelė). Visi buvo džiugūs ir laimingi. Žaiginiškių gerumo akciją filmavo Lietuvos televizija, kurią  gruodžio 16 d. parodė  per ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai‘‘ laidą.

Kiek daug žiaugsmo gali suteikti mylinti širdis. Išvykdami vaikams linkėjo gražių švenčių. Tik atjauta, tikėjimas ir meilė padės ištverti sunkios ligos atnešamą skausmą, padės neprarasti vilties. Adventas – meilės ir gerumo metas. Gerą daryti yra gerą.

Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcio
centro tikybos mokytoja s. Regina Teresiutė