slider2.jpg slider.jpg
Spa 17, 2018

5-TASIS SOLIDARUMO BĖGIMAS

Nepabūgę žvarbaus rudens vėjo rugsėjo 28-ą Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai, pedagogai ir bendruomenės atstovai aktyviai paminėjo Sveikatos ir solidarumo dieną.
Apie 120 mokinių ir mokytojų, pasipuošę organizacijos „Gelbėkit vaikus“ lipdukais, mokyklos stadione apibėgo simbolinį solidarumo kilometrą. Džiaugiamės, kad šiais metais prie kilnios misijos geranoriškai prisijungė ir Betygalos Maironio gimnazijos mokiniai. Šio unikalaus projekto metu, susivieniję bendrai sportinei veiklai, mokiniai padėjo vieni kitiems. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų ir suteiktos pagalbos, bet ir todėl, kad skatinome vaikus būti geresniais, tolerantiškesniais ir nuo mažens mokytis padėti aplinkiniams. Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti organizacijos "Gelbėkit vaikus" parengtais diplomais.

Tariame didelį AČIŪ už Jūsų visų kilnią auką - surinktus 70,35 Eur, kuri bus skirta organizacijos „Gelbėkis vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti.

Vilma Daujotaitė, socialinė pedagogė