slider4.png slider5.png slider6.png slider9.png slider8.png slider7.png slider3.png
Bal 13, 2018

Meninio skaitymo konkursas ,,Gimtinės spalvos”

Kovo 28 d. mokykloje vyko PUG ir 1-4 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Gimtinės spalvos”. Konkurse poezijos ir prozos kūrinius skaitė 13 mokinių. Kompetentinga komisija: Rita Šilvienė, direktorė, Vaida Dirmauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Elena Dudoravičienė, lietuvių k. mokytoja, vertino dalyvių pasirodymus ir išrinko po 3 geriausius skaitovus iš PUG, 1-2 kl. ir 3-4 kl.

PUG, 1-2 kl. mokinių tarpe nugalėtojais tapo:
  1. Samanta Jociūtė, PUG, Zita Gaižauskaitė ,,Bebriukų pirkelė“, I vieta.
  2. Nedas Rolandas Musteika, 2 kl., Jurga Baltrukonytė ištrauka iš knygos „Keksiukas po pagalve“, „Cirkas lovoje“, II vieta.
  3. Gabija Juzikytė, 2 kl., Martynas Vainilaitis „Veidrodėlis- burtas raganos žynės“, III vieta.

3-4 kl. mokinių tarpe nugalėtojais tapo:
  1. Evelina Zajauskaitė, 3 kl., Janina Degutytė ,, Čiobreliai‘‘, I vieta.
  2. Vytautė Greičiutė, 3 kl., ištrauka iš Vytauto  V. Landsbergio pasakos  ,, Pasaka apie obuolį Antaną ir Šalną‘‘, II vieta.
  3. Akvilė Škadauskaitė, 4 kl., Kostas Kubilinskas ,,Lapė, varna ir vėžys“, III vieta.

Mokinius konkursui ruošė: Daiva Eizintienė – 4 kl. mokytoja, Rasa Kriaučiūnienė – 3 kl. mokytoja, Edita Pocienė – 1-2 kl. mokytoja, Ona Mickevičienė – PUG mokytoja. Konkursą organizavo metodinė grupė.

Nugalėtojai buvo apdovanoti direktoriaus padėkomis ir dovanėlėmis. Džiugu, kad dalyviai parodė savo kūrybiškumą, originalumą, puoselėjo meninio žodžio suvokimą ir raišką.

Daiva Eizintienė, metodinės grupės pirmininkė