slider4.png slider5.png slider6.png slider9.png slider8.png slider7.png slider3.png
Kov 30, 2018

VERTYBIŲ SAVAITĖ 2018

Nėra tobulos visuomenės. Bet yra verta ją kurti.

Austėja Landsbergienė

Atėjus pavasariui mūsų mokyklos bendruomenė tradiciškai įsilieja į visoje šalyje skelbiamos veiksmo savaitės „Be patyčių” veiklas.  Kaip ir kasmet Veiksmo savaitės centre buvo aštuonios pamatinės vertybės: GERUMAS, PAGARBA, ATSAKINGUMAS, SĄŽININGUMAS, PAKLUSNUMAS, ATIDUMAS, ATJAUTIMAS ir PAREIGA.
Šiais metais Vertybių savaitę Mokinių tarybos atstovai pradėjo parodydami nepritarimą elektroninėms patyčioms bei pasidalijo video medžiaga, kurioje išsamiai papasakojo ką daryti jei matai ar patiri patyčias internete. Savivaldos atstovai pabrėžė, kad niekas neturi teisės tyčiotis iš kito nei mokykloje, nei kieme, nei internete! Tai buvo įžanga į ypač vaikų laukiamą akciją „Didysis brolis“. Visą savaitę vyresniųjų klasių mokiniai, tapę mūsų mažųjų  mokinukų globėjais, kartu ruošė miniatiūras vertybių tema, mokėsi atsakingumo ir pareigos. Džiaugsmingiausiu savaitės įvykiu tapo ilgai lauktas dar dažais kvepiančios jaukios ir šviesios kapitališkai suremontuotos sporto salės atidarymas. Malonių akimirkų sportuojant ir aukštų sporto pasiekimų linkėjo garbingi svečiai: Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Raseinių kūno kultūros ir sporto centro vadovas Gintautas Balčaitis.  Naujojoje salėje jėgas išbandė pradinukai „Linksmosiose estafetėse“, o vyresniųjų klasių mokiniai rungėsi draugiškose tinklinio varžybose su Betygalos Maironio gimnazistais. Baigiamajame Vertybių savaitės renginyje dar kartą prisiminėme visas pamatines vertybes, suvaidindami miniatiūras vertybių tema. Savaitę užbaigėme šiltu ir betarpišku Respublikinės Šiaulių ligoninės kapeliono kunigo Dariaus Marcinkevičiaus pasirodymu.

Socialinė pedagogė Vilma Daujotaitė