slider2.jpg slider.jpg
Archyvas
Kov 27, 2018

Dailyraščio konkursas ,,Rašom 2018“

Kovo 20 d. 2-10 klasių mokiniai dalyvavo Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykloje- daugiafunkciame centre organizuotame dailyraščio konkurse. Tekstai buvo parinkti pagal  mokinių amžių. Konkurso dalyviai stengėsi kuo dailiau ir taisyklingiau nurašyti tekstą.
Parašytus dailyraščius vertino metodinės grupės nariai ir atrinko geriausius darbus. Nugalėtojais tapo: Nedas Rolandas Musteika 2 kl., Živilė Tverkutė 2 kl., Andrius Zajauskas 3 kl., Evelina Zajauskaitė 3 kl., Akvilė Škadauskaitė 4 kl., Indrė Petrokaitytė 4 kl., Diana Brazaitė 7 kl., Mindaugas Dabžanskis 7 kl., Kristina Tamošaitytė 8 kl., Erika Liorencaitė 9 kl., Ernestas Simanavičius 10 kl., Laura Paulauskaitė 10 kl. Šie mokiniai buvo apdovanoti direktoriaus padėkomis.

Daiva Eizintienė, metodinės grupės pirmininkė