slider4.png slider5.png slider6.png slider9.png slider8.png slider7.png slider3.png
Kov 19, 2018

Diktanto diena mokykloje

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti mokykloje buvo organizuojama Diktanto diena. Diktantai buvo rašomi koncentrais: 3-4 kl, 5-6 kl., 7-8 kl., 9-10 kl. Diktantų tekstai buvo parenkami atsižvelgiant į to amžiaus mokinių gebėjimus.
Diktantus diktavo ir taisė mokytojos Rasa Kriaučiūnienė, Rita Šilvienė, Daiva Eizintienė, Elena Dudoravičienė. Iš kiekvienos klasės buvo išrinkta po 1 geriausiai diktantą parašiusį mokinį. Raštingiausi mūsų mokyklos mokiniai: Vytautė Greičiutė- 3 kl., Indrė Petrokaitytė- 4 kl., Vida Teresė Dabžanskytė- 5 kl., Dovydas Valinčius- 6 kl., Skaistė Griciūtė- 7 kl. Austėja Neverdauskaitė- 8 kl., Erika Liorencaitė- 9 kl., Ignė Marija Miniauskaitė- 10 kl. Šie mokiniai apdovanoti direktoriaus padėkomis.

Daiva Eizintienė, metodinės grupės pirmininkė