slider2.jpg slider.jpg
Archyvas
Kov 19, 2018

Rašėme Nacionalinį diktantą

Kovo 2 d. visi lietuvių kalbos gerbėjai vienuoliktąjį kartą buvo kviečiami rašyti Nacionalinį diktantą. Šiais metais buvo rašomas Juliaus Sasnausko tekstas ,,Vienkartinumas“. Mūsų mokyklos 7-10 kl. raštingiausi mokiniai taip pat rašė diktantą. Jame dalyvavo: Skaistė Griciūtė - 7 kl., Austėja Neverdauskaitė – 8 kl., Laura Ričkutė, Laura Paulauskaitė, Ignė Marija Miniauskaitė, Donata Leskauskaitė- 10 kl. Geriausiai Nacionalinį diktantą parašė 10 klasės mokinė Ignė Marija Miniauskaitė.

„Sklandi ir taisyklinga gimtoji kalba yra ir visada bus viena svarbiausių žmogaus kompetencijų. Nacionalinis diktantas – puiki proga pasitikrinti savo žinias, kartu puoselėti mus vienijančią kalbą“. Džiugu, kad ir mūsų mokyklos mokiniai prisidėjo prie lietuviško žodžio puoselėjimo.

Daiva Eizintienė, metodinės grupės pirmininkė