slider4.png slider5.png slider6.png slider9.png slider8.png slider7.png slider3.png
Sau 18, 2018

Įspūdžiai iš renginio ,,Esi, kas esi...“

Sausio 12-13 d. mes, Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos – daugiafunkcio centro Mokinių tarybos atstovai - Laura Paulauskaitė, Arnas Pužas ir Lukas Vasiljevas, lydimi socialinės pedagogės Vilmos, smagiai sudalyvavome Raseinių r. Šiluvos gimnazijos Mokinių tarybos organizuojamame renginyje „ESI, KAS ESI...“. Kartu su mumis dalyvavo atstovai iš Girkalnio pagrindinės mokyklos ir Betygalos Maironio gimnazijos.

Renginys prasidėjo maloniu dalyvių sutikimu, taisyklių nustatymu, supažindinimu su veiklomis. Buvome paskirstyti į mišrias grupeles ir pristatyti jų vadovai. Mūsų laukė įvairios smagios veiklos, kurios tęsėsi iki pat ryto! Labiausiai įsiminė orientacinės varžybos ,,Pažink gimnaziją“, ,,Sportas, šokiai, estrada“. Šokdami mokėmės judesį pagal parinktą muziką, muzikuodami turėjome perdainuoti pasirinktas dainas grupės nariams, sporto salėje atlikome estafetes, pabuvome detektyvais, ieškodami paslėptų atsakymų bei užrištomis akimis piešėme katiną. Ypatingo dėmesio sulaukė dramos užduotis, kur turėjome pabūti aktoriais ir suvaidinti sceną. Smagu, kad daug juokėmės, bendravome, susipažinome vieni su kitais. Kartu pajutome, kad nors kiekvienas esame skirtingas, bet kartu ir labai panašūs. Norisi padėkoti Šiluvos gimnazistams ir jų mokytojams  už nuostabiai kartu praleistą laiką.

Laura Paulauskaitė,10 kl. mokinė