slider4.png slider5.png slider6.png slider9.png slider8.png slider7.png slider3.png
Archyvas

Puslapis 1 iš 32  > >>

Lie 7, 2016


Šiemet pasaulio dėmesys ypač krypsta į gailestingumą. Ir tik nedaugelis turbūt atsakytų, kodėl būtent šiais metais.
Bir 17, 2016


Pavasaris – visų laukiamas metų laikas. Prasideda žaidimai lauke, džiugina šilti saulės spinduliai. Vilioja ir išvykos. Gegužės 6 dieną Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokinukai kartu su savo mokytojomis vyko į Žaiginio medelyną.
Bir 17, 2016


Gegužės 23 d. 1-3 klasių mokiniai vyko į Šiaulių ,,Rūtos“ saldainių fabriką. Šokolado muziejuje vaikai susipažino su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinojo, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Išgirdo  apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus ir daugiau sužinojo apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“.
Bir 17, 2016


Jau baigias paskutinė pamoka,
Kurios tema – „Išsiskyrimas“.
Čia telpa nuostabių prisiminimų platuma,
Čia telpa išsakytų žodžių palikimas.

 

Gegužės 31 dieną, antradienį, paskutinis skambutis nuskambėjo ketvirtokams. Ketvirtokai atsisveikino su pradinukų suolu. Pasipuošę ir pasiruošę žengti į penktą klasę, iškilmingai įžengė į sceną, kur jų laukė jaunesnieji draugai, mokytojai, tėveliai. Scenoje jie deklamavo eiles, dainavo ir šoko. Buvo matyti, jog jiems graudu atsisveikinti su pradinėmis klasėmis.
Bir 14, 2016


Iš kartos į kartą perduodama tautos patirtis lavina augančią kartą. Pažindami tautos tradicijas, vaikai geriau suvokia savo tapatumą, perima patirtį, ugdosi nuostatas gerbti ir puoselėti tradicijas. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykloje – daugiafunkciniame centre birželio 6-10 dienomis rinkosi vaikų vasaros stovyklos ,,Vasarėlė‘‘ stovyklautojai.