slider2.jpg slider.jpg
Archyvas

Puslapis 1 iš 48  > >>

Bal 13, 2018

Kovo 28 d. mokykloje vyko PUG ir 1-4 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Gimtinės spalvos”. Konkurse poezijos ir prozos kūrinius skaitė 13 mokinių. Kompetentinga komisija: Rita Šilvienė, direktorė, Vaida Dirmauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Elena Dudoravičienė, lietuvių k. mokytoja, vertino dalyvių pasirodymus ir išrinko po 3 geriausius skaitovus iš PUG, 1-2 kl. ir 3-4 kl.
Kov 30, 2018

Nėra tobulos visuomenės. Bet yra verta ją kurti.

Austėja Landsbergienė

Atėjus pavasariui mūsų mokyklos bendruomenė tradiciškai įsilieja į visoje šalyje skelbiamos veiksmo savaitės „Be patyčių” veiklas.  Kaip ir kasmet Veiksmo savaitės centre buvo aštuonios pamatinės vertybės: GERUMAS, PAGARBA, ATSAKINGUMAS, SĄŽININGUMAS, PAKLUSNUMAS, ATIDUMAS, ATJAUTIMAS ir PAREIGA.
Kov 27, 2018

Kovo 20 d. 2-10 klasių mokiniai dalyvavo Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykloje- daugiafunkciame centre organizuotame dailyraščio konkurse. Tekstai buvo parinkti pagal  mokinių amžių. Konkurso dalyviai stengėsi kuo dailiau ir taisyklingiau nurašyti tekstą.
Kov 19, 2018

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti mokykloje buvo organizuojama Diktanto diena. Diktantai buvo rašomi koncentrais: 3-4 kl, 5-6 kl., 7-8 kl., 9-10 kl. Diktantų tekstai buvo parenkami atsižvelgiant į to amžiaus mokinių gebėjimus.
Kov 19, 2018

Kovo 2 d. visi lietuvių kalbos gerbėjai vienuoliktąjį kartą buvo kviečiami rašyti Nacionalinį diktantą. Šiais metais buvo rašomas Juliaus Sasnausko tekstas ,,Vienkartinumas“. Mūsų mokyklos 7-10 kl. raštingiausi mokiniai taip pat rašė diktantą. Jame dalyvavo: Skaistė Griciūtė - 7 kl., Austėja Neverdauskaitė – 8 kl., Laura Ričkutė, Laura Paulauskaitė, Ignė Marija Miniauskaitė, Donata Leskauskaitė- 10 kl. Geriausiai Nacionalinį diktantą parašė 10 klasės mokinė Ignė Marija Miniauskaitė.